Hortex. Orzeźwia jak nie wiemy co.

Zrobiliśmy młodzieżową reklamę napojów Hortex.

Moglibyśmy Wam o niej opowiedzieć, ale po prostu ją pokażemy 🙂

Hortex. Orzeźwia jak nie wiemy co.

Szybkie przepisy od Matki Natury – Warzywa na patelnię z ziołami i papryką

Pyszne danie w 10 minut? Nic prostszego;)  w nowej komunikacji Matka Natura prezentuje jak przygotować pyszne Warzywa na patelnię Hortex w 10 minut. A ty masz więcej czasu dla siebie 😉

„Hortex. Od Matki Natury”

 

 

Szybkie przepisy od Matki Natury – Barszcz ukraiński

Pyszna zupa w 20 minut? Nic prostszego;)  w nowej komunikacji Matka Natura prezentuje jak przygotować pyszny Barszcz Ukraiński w 20 minut. A ty masz więcej czasu dla siebie 😉

„Hortex. Od Matki Natury”

 

 

Ponadczasowy hit – soki pomarańczowe Hortex!!!

Miłość, która zdarza się raz na tysiąc lat …?!

Rozważny Hortex …  romantyczna Matka Natura …  jedno pragnienie …i wielka namiętność, która mogła zrodzić tylko jedno…  To zapowiedź kolejnej odsłony kampanii reklamowej marki Hortex przebiegającej pod hasłem „Hortex. Pasję mamy w Naturze!”. W filmie, który utrzymany jest w formie trailera … tym razem filmu o miłości … w rolach głównych: Matka Natura, Hortex oraz Soki Pomarańczowe w nowej odsłonie!

 

 

Przepisy Matki Natury – Beza z malinami i jeżynami

Już od listopada nowa kampania telewizyjna z cyklu „Przepisy Matki Natury”. To już 4 film pokazujący jak łatwo i szybko przygotować coś pysznego z mrożonek Hortex.

Tym razem zaprezentujemy sposób na  przepyszną bezę z owocami a w rolach głównych maliny i jeżyny Hortex 🙂

Hortex Leon – 100% natury od Matki Natury!

W pięknym ogrodzie Matka Natura i lew Leon wybierają najlepsze owoce i marchewki, miksują je i przywiązują olbrzymią wagę by w sokach było wyłącznie 100% owoców i marchewek bez dodatku cukru. W ten sposób powstają soki przecierowe Hortex Leon dostępne w małych i dużych bezpiecznych plastikowych butelkach! Litrowe idealne do domu dla całej rodziny i przyjaciół, a mniejsze o pojemności 300ml w sam raz do szkolnego plecaka!

 

 

Człowieku, orzeźw się! Matkobus.

A może nad morze…?

Nasi bohaterowie wyruszają na wakacje i robią to wraz z… Matką Naturą! Wskakujcie z nimi do Matkobusa i wybierzcie się w orzeźwiającą podróż. Oczy-WIŚNIE przy dźwiękach letniego hitu Horteksu!

 

 

Przepisy Matki Natury: Tarta z warzywami

Matka Natura przedstawia …..pyszne przepisy! Tartę z warzywami na patelnię Hortex na drugie danie.

Opis: Zobacz jakie to proste! Wystarczy 40 minut, żeby najeść się do syta … pyszną tartą z warzywami. Matka Natura pokaże Ci krok po kroku jak ją przygotować. Dziś impreza? Zaskocz wszystkich Tartą z warzywami! J

 

 

Przepisy Matki Natury: Tajska zupa kalafiorowa

Matka Natura przedstawia …..pyszne przepisy! Tajską zupę kalafiorową Hortex na pierwsze danie.

Zobacz jakie to proste! Wystarczy tylko 30 minut, żeby poznać niebanalny smak zupy kalafiorowej. Matka Natura pokaże Ci krok po kroku jak ją przygotować- zORIENTuj się w tajskiej kuchni! 🙂

 

Przepisy Matki Natury: Rolada szpinakowa

Matka Natura przedstawia…..pyszne przepisy! Roladę szpinakową ze szpinaku Hortex na przystawkę.

Zobacz jakie to proste! Wystarczy 40 minut, żeby przygotować bajecznie kolorową roladę szpinakową. Matka Natura pokaże Ci krok po kroku jak ją przygotować. Zrób, a efekt ‘wow’ murowany!

 

 

Pyszna premiera Soków Tłoczonych!

Tej jesieni… Matka Natura, Hortex oraz Marian Zając, wybiorą najdorodniejsze jabłka i prosto z nich wytłoczą coś absolutnie pysznego…

Zobacz najbardziej wyczekiwaną premierę tego roku!

 

 

Zwierzaki z paczki Leona znowu wpadają w tarapaty.

Zobacz jak w nowej reklamie Leon Active pomaga zwierzakom z paczki Leona wyjść z tarapatów.

Bo kto Leona ma zawsze radę da !

 

 

Człowieku orzeźw się! Jagodaaaaaa!

JAGODAAAAA! Nasze Łanie się wyłamały i przedstawiają nowy smak napojów Hortex! Czy przebojowa Jagoda stanie się tak popularna jak kultowy Rabarbar? Spróbujcie i oceńcie sami 🙂

 

 

Matka Natura, Hortex i Dąb – Warzywa na patelnię

Matka Natura i Hortex – zastanawialiście się kiedyś, jaka to magiczna siła ich połączyła? Uczucie szczere jak pole, z którego Hortex zbierał warzywa, by podbić serce ukochanej mocą mieszanek z przyprawami.
Bez lipy! Zakochali się błyskawicznie i głęboko – tak, jak Hortex mrozi 🙂

 

 

Matka Natura, Hortex i Łanie

Matka Natura i Hortex – jak to się zaczęło?  Dziś opowiedzą Wam: romantyczna Mania-Łania i rozważna (?) Frania-Łania.  Każda pamięta to może trochę inaczej, ale w dwóch sprawach są zgodne:  że było pysznie pomarańczowo i  że im się trafiają…

No samo życie!

Matka Natura, Hortex i Dąb – 13 zup

Matka Natura i Hortex – czy wiecie jak to się zaczęło? Dziś opowie Wam kolejny naoczny świadek tego wielkiego wydarzenia! No a jak to często w życiu bywa: przez żołądek do serca… Na szczęście Hortex miał w zanadrzu aż TRZYNAŚCIE pysznych zup.

No bez lipy! 😉

Matka Natura, Hortex i Zające

Wszyscy znają Matkę Naturę i wszyscy znają Hortex… Ale tylko nasi Bracia Mniejsi wiedzą DOKŁADNIEJ jak to się zaczęło!  Dzisiaj „Historię Miłości Takiej, Że Raz Na Tysiąc Lat” opowiedzą Wam (wcale nie niemi :) ) naoczni świadkowie :)

Bogdan, ja Cię proszę, no!

Człowieku, orzeźw się!

Największe odkrycie ostatnich miesięcy i numer jeden wszystkich list przebojów!
Do tej pory wiedzieliśmy o niej, że ma lodówkę i przeżywa rozterki: czy woli z (miąższem) czy bez (miąższu). Wiedzieliśmy, że jest piękna, potrafi gotować i uwodzić Szefa Działu Pasja.
Dziś poznajemy kolejną naturę Matki Natury!

Matka Natura & Sarenki Band — to nasza propozycja na tegoroczne lato. Ten przebój będzie Wam towarzyszył podczas podróży pociągiem, w czasie wypoczynku nad wodą, czy w trakcie aktywnego spędzania czasu na przykład… w innym plenerze!

MATKA NATURA … UWIELBIA SOKI POMARAŃCZOWE HORTEX!

Sprawdź dlaczego Matka Natura uwielbia soki pomarańczowe Hortex! Co takiego mają w sobie? Czy chodzi o odmianę pomarańczy, które stosujemy? Czy może o miksowanie smaków? Dowiedzcie się, oglądając naszą nową reklamę.

MATKA NATURA I POLSKIE JABŁKA!

Matka Natura… ona już wie, kto najlepiej zna się na polskich jabłkach! A konkretnie… na soku jabłkowym z NAJLEPSZYCH POLSKICH JABŁEK… sprawdź i spróbuj! …również tych w nowych lekkich butelkach!

MATKA NATURA I MROŻONKI HORTEX!

Matka Natura… nawet ona uwielbia mrożonki Hortex. A teraz spróbuj również 13 pysznych zup!

Czy Matka Natura ma polskie korzenie?

Magazyn Nature uzna ją najbardziej wpływową osobą 2013. Wszystkie Złote Globy trafią do jej zagajnika! Cały kraj oszaleje na jej punkcie… reszta świata chwilę po nim! Oto Matka Natura w naszej najnowszej reklamie! Zapamiętajcie ten moment!

Jak powstają nasze mrożonki?

W naszych filmach mówimy o pasji tworzenia nowych smaków i dzieleniu się nimi. Tym razem nasi pracownicy przybliżą Wam jak powstają mrożonki Hortex. Zdradzą skąd pochodzą najlepsze warzywa i owoce, odkryją przed Wami tajemnice mrożenia, opowiedzą jak powstaje smak pasji.